Co mogą znaczyć te objawy po stosunku w 4 dniu cyklu?

Witam Współżyłam w 4.dniu cyklu, okres trwał 5 dni. Moje cykle trwają zwykle 28,29, 30 dni. Na pewno 9 dnia zaobserwowałam u siebie śluz biały, niepłodny,12-rozciągliwy,przeźroczysty. Czułam ból w podbrzuszu. Teraz, 17 dzień ból piersi, który występuje u mnie zwykle 1,5 tygodnia przed okresem. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Radzę wykonać poziom bHCG we krwi[laboratoryjny test ciążowy]. Pozdrawiam.