Co mogą znaczyć te odchylenia w morfologii?

Dzień dobry, otrzymałam wyniki badań morfologii w których odchylenia od normy występują w poniższych punktach: hemoglobina - 11,6 (zakres 12-16), neutrocyty NEU%- 53,8 (57-65), monocyty- 8,8% (3,0-8,0), mpv - 10,71 (6,5-10), MCH-26,8(27-34) i ob - 23 ( zakres <12). Miewam od dwóch miesięcy bóle w okolicach pachwiny udowej lewej. Co mogą sugerować takie wyniki i gdzie powinnam się udać ? Czy wyniki świadczą o stanie zapalnym?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie odbiegają te wyniki znacząco od normy. Radziłbym powtórzyć te badania za ok 2 tygodnie.