Co mogą znaczyć te problemy z pamięcią i senność?

Witam mam 18 lat i występują u mnie takie dolegliwości jak senność zwłaszcza zwłaszcza po wysiłku fizycznym, problemy z pamięcią chodzi mi zwłaszcza o to że nie mogę sobie przypomnieć co robiłem przed chwilą, a także czasem muszę sobie przypominać najprostsze fakty np. datę swoich urodzin ,mam także wrażenie jak by cały świat był nie realny a ja był częścią jakiegoś filmu nie mógł nic kontrolować nawet to co mówię, od nie dawna także pojawiło się uczucie bólu w klatce piersiowej w okolicy serca ,dodam dodatkowo że od dziecka cierpię na astmę wieku młodzącego a także że rok temu miałem wypadek drogowy. Za odpowiedz z góry dziękuje.

Dzień dobry. Stres, zmęczenie, depresja, niedobory mikro i makroelementów. To wszystko może powodować senność, problemy z koncentacją i zapamiętywaniem. Rok temu miał Pan wypadek. Możliwe, że towarzyszy Panu zespół stesu pourazowego. Podane przez Pana objawy idealnie pasują do tego zaburzenia. Zaleciłabym kontakt z psychologiem.