Co mogą znaczyć uciskowe bóle i zawroty głowy?

Witam sercznie. Miałem wykonywany rezonans odcinka szyjnego kregoslupa na ktorym wyszlo. Na poziomie c5-c6 centralno lewoboczna wypuklina krązka miedzykregowego modeluje worek oponowy i wpukla sie do lewego kanalu kregowego z przyleganiem do korzeni nerwowych. Dodatkowo wykryto osteofity na przednich krawedziach kregow c5-c6 .Jakie moga byc oblawy tej patologi. Bo w ostatnim czasie odczywam czeste uciskowe bole glowy i zawroty.

Szanowny Panie, mogą wystąpić takie objawy jak zaburzenia czucia kończyny górnej, ból, ograniczenie siły mięśniowej. Wykluczyłbym związek z bólem głowy. Pozdrawiam