Co mogę jeszcze zrobić przy tych problemach z kręgosłupem?

Dzień dobry, 4 mies temu wykryto u mnie dyskopatię (dysk przesunął mi się w lewo o ponad 6mm) do tego mam rwę kulszową, stenozę oraz kręgozmyk. Przez 3 mięs neurolog wysyłał mnie na rehabilitacje, fizjoterapie, fizykoterapie, dostałem dużą dawkę zastrzyków sterydowych domięśniowych, zlecono mi chodzenie 2 razy w tygodniu na basen. Kręgosłup bolał mnie z tygodnia na tydzień bardziej. Nie umiem siedzieć więcej niż kilkanaście minut, za długo chodzić ani leżeć. Po 3 mies poszedłem do neurochirurga który powiedział, że mój stan jest na tyle zły, że nie mogę wykonywać żadnych rzeczy i czekałem 3 tyg na jakąś nowoczesną blokadę pod rentgenem. Jest dalej coraz gorzej, blokada mi nie pomogła, nic mi nie pomaga. Mam dopiero 19 lat i chcę wiedzieć czy jest w ogóle opcja żebym w końcu wrócił do życia bez bólu i mógł normalnie funkcjonować? :(

Ważne jest w Pana przypadku nawodnienie, odżywianie, suplementacja jak i odpowiednio prowadzona rehabilitacja. Proszę zgłosić się do DOBREGO fizjoterapeuty w swoim mieście. Jeśli potrzebuje Pan pomocy, bardzo proszę o kontakt.