Co mogę robić z tym uciskiem w klatce piersiowej?

Witam , mam problem z uciskiem w klatce piersiowej , ból jest różny , nieraz jest na środku klatki , nieraz po lewej , odczuwam go codziennie do tego nieraz lekkie duszności . Rok temu zażyłem narkotyki od tamtego czasu mnie tak boli . Od ekg po rezonans serca wszystko wyszło dobrze , serce zdrowe . Co to może być ? Nie da się tak żyć boli cały czas .

Witam,

jeśli lekarz kardiolog uznał, że diagnostyka i badanie fizykalne jest wszystko w porządku to wskazana była by wizyta u psychologa lub psychoterapeuty który oceni Pana dolegliwości. Jeśli i tutaj okaże się, że jest w porządku to wskazana była by dalsza diagnostyka u lekarza pierwszego kontaktu który oceni Pana stan po przeprowadzeniu wywiadu i badania fizykalnego oceniając konsultacje i diagnostykę kardiologiczną i psychologiczną.

Pozdrawiam