Co mogę wziąć w moim stanie na zatrzymanie biegunki?

Dobry wieczór, przed wczoraj w nocy dostałam biegunkę. Przez dzień się ona uspokaja, biegunce nie towarzyszą inne objawy (ani ból głowy, ani gorączka, ani wymioty, ani ból brzucha), jem też lekkie pokarmy, które można spożywać przy tego typu dolegliwości. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Piję Orsalit oraz zażywam Dicoflor. Na zatrzymanie węgiel i napar z borówki. Czy jest coś jeszcze, co mogę wziąć w moim stanie na zatrzymanie biegunki? Wczoraj wieczorem byłam na izbie przyjęć. Pan Doktor zmierzył

Zatrzymanie biegunki to jedno a jej powód to drugie .
Jeśli próbowała już podstawowe środki i nie ma rezultatu , proszę spróbować
Leku o nazwie Xifaxan 200 w dawce 2 rano 2 wieczorem przez 7 dni - opakowanie 28 tabl.
To jest specyficzny antybiotyk niszczący " złą "" florę bakteryjna powodującą wzdęcia - produkują siarkowodór- ( namnażanie jej następuje np. po antybiotykoterapii klasycznej, po "zatruciu" itp.), a co najważniejsze NIE WCHŁANIA SIĘ DO ORGANIZMU Z JELIT .
Należy jednocześnie zażywać bakteryjki Sanprobi Super Formula 40 kaps 2x1
Antybiotyk jest na receptę. Bakteryjki bez .
Proszę odpisać jaki był skutek
Gdyby nadal były biegunki należy pomyśleć o innych chorobach jelitowy i wykonacie chociaż rektoskopii
Pozdrawiam