Co mogę zrobić z tym guzkiem na odbycie?

Dzień dobry, Mam problem z guzkiem, który mi wyrósł na odbycie. Nie wiem nawet czym on jest. Ponadto gorączkuje.

Witam,

wskazana konsultacja z lekarzem proktologiem lub gastrologiem najlepiej wizyta stacjonarna aby ocenić ten guzek który Pana niepokoi. Ze względu na długi czas oczekiwania na wizytę na NFZ wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który do czasu wizyty u specjalistów zleci odpowiednią diagnostykę i leczenie.

Pozdrawiam