Co mógł oznaczać taki rumień?

Witam, Syna (23miesiace) we wrześniu tego roku ugryzlo "coś" w rączkę miał duży obrzęk i rumień.Bylismy u pediatry,który stwierdził,że to nie po ugryzieniu kleszcza gdyż pojawił się rumień zaraz po ugryzieniu... Robiłam okłady z altacetu i posmarowałem maścią advantan i po 3 dniach wszystko znikło. Teraz się zastanawiam czy aby na pewno nie mógł być to rumień który jest objawem boreliozy. Sama obecnie zmagam się z borelioza, przy której nie było typowego rumienia, stąd moj niepokoj. Czy i jakie badania powinnam zrobić dziecku ? Dodam,że dziecko cały czas było karmione piersią teraz gdy zaczęłam brać antybiotyk (koniec października) dziecko zostało odstawione ponieważ nerwów zaczął pokarm zanikac. Proszę o pomoc wklejam link do zdjęć rumienia https://drive.google.com/folderview?id=1NQrExt8MEX3GArZLrzRTBGwZhDMh2O9q

witam, zmiana nie wygląda jak rumień wędrujący charakterystyczny dla boreliozy, dla świętego spokoju proponuję wykonać badanie przeciwciał przeciwko B. burgdorferi