Co mógł znaczyć ten okropny sen?

Miałem go przed chwilą, myślałem że umrę jeszcze nigdy się tak nie wystraszyłem mój wyglądał w taki sposób że skoczyłem z jakiegoś budynku i upadłem ciągle wiedząc że to sen nie mogłem się obudzić jak już się obudziłem cały byłem w pocie i z 5 min dochodziłem do tego co się właśnie stało czy to jest groźne bo w moich oczach w momencie w którym to się działo było na prawdę straszne nawet nie potrafię opisać co wtedy czułem

Rzeczy nieprawdziwe potrafią wywołać prawdziwe emocje. To zdarzyło się Panu. Proszę zastanowić się czy coś ostatnio uległo zmianue w Pana życiu, coś ustało, coś się nasiliło lub spowodowało stres. Jeśli to nie daje Panu spikoju, proszę pomyśleć o wizycie u terapeuty. Pozdrawiam. Joanna Marciniak