Co mogłabym przyjmować na lepszą koncentrację i pamięć?

Dzień dobry Mam 41 lat.Leczę się na Niedoczynność tarczycy oraz Hashimoto (przyjmuje Letrox 75). Czasem doraźnie przyjmuje Propranolol 10 mg(na przyspieszoną akcję serca ,w dzieciństwie miałam stwierdzona arytmię -czeęstoskurcz) Proszę o polecenie co mogłabym przyjmować na lepszą koncentrację i pamięć. Coś co mogłabym przyjmować także podczas prowadzenia samochodu. Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
KOBIETA, 41 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Ze względu na opisane przewlekłe choroby jakie są u Pani, dobre rezultaty we wsparciu pamięci i koncentracji dają: regularny i zrównoważony wysiłek fizyczny (przynajmniej 15 minut każdego dnia), regularne ćwiczenia pamięci (rozwiązywanie krzyżówek, czytanie) oraz odpowiednia dieta dla mózgu.

Pozdrawiam