Co mogło znów spowodować opóźnienie okresu?

Witam, Mam 23 lata i od prawie tygodnia oczekuję na okres. Na początku tego roku przez trzy miesiące okres spóźniał mi się o 2 tygodnie, aż w końcu poszłam do lekarza i dostałam tabletki, które musiałam brac przez 3 miesiące od 16 do 26 dnia cyklu. Te tabletki wyregulowały mi okres i przez kolejne 3 miesiące dostawałam go dokładnie co 28 dni. W tym miesiącu znów się spóźnia i chciałabym wiedzieć czy może mieć na to wpływ fakt że jakoś tydzień przed teoretyczna owulacją miałam usuwane dwie ósemki dolne, po których przez 5 dni brałam silny antybiotyk i do tego Ketonal Forte ok 3 razy dziennie? Dni płodnych nie zaobserwowałam w tym cyklu (nie było śluzu) a teraz przed okresem nie mam żadnych standardowych objawów (oprócz trądziku, który się pojawił jakiś czas temu ale teraz zaczął już znikać a okresu dalej brak). Teraz mam jedynie taki lekko żółty śluz, bardzo rzadki, który zwykle pojawia się kilka dni przed okresem ale teraz mam go już z półtora tygodnia a okresu nadal brak. Ostatni raz kiedy współżyłam to 3 dni temu ale od wielu lat z narzeczonym stosujemy tą samą metodę antykoncepcji, więc ciąży bym nie podejrzewała. Na zrobienie testu jest raczej za wcześnie. Proszę o poradę czy przyjmowane leki i zabieg mogły mieć wpływ. Dziękuję za wszelkie informacje.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.