Co mogły oznaczać moje mdłości?

Dzień dobry, chciałam opowiedzieć o swoich dolegliwościach i mam nadzieję, że ktoś da mi jakieś rady, co mogę np w takiej sytuacji zrobić, co wypić. A więc do rzeczy. Mam 18 lat i od pewnego czasu pojawiły się u mnie problemy ze zdrowiem, a głównie chodzi o wymioty. Prawdopodobnie mam migrenę, ale będąc ostatnio w szkole byłam blada i słaba, a na lekcji bardzo niespokojna. W jednej chwili źle zaczęło mi się siedzieć, patrzyłam co minutę na zegar, byłam niespokojna i miałam złe samopoczucie. Jakby niedobrze i nie umiałam stwierdzić, czy bedę wymiotować i w jakiej odległości czasowej by to było. Mama zwolniła mnie do domu, a w domu do samego wieczora nie wymiotowałam wcale, odpoczywałam tylko śpiąc i leżąc. W szkole nawey uchylone okno nie pomogło przed tym, aby mi przeszło. A jak to dziwne uczucie odeszło ode mnie to tylko na część lekcji, na następnej wróciło i znów było mi źle, po napiciu wody wcale nie przechodziło.

Szanowna Pani
Należy zgłosić się do lekarza POZ i wykonać badania podstawowe krwi, wymienione dolegliwości nie są raczej objawami migreny, pozdrawiam.