Co mogły oznaczać moje nagłe dolegliwości?

2 dni temu mialam napad zimna z trzesieniem , bolem miesni ,trwalo to okolo 2 godzin nim sie rozgrzalam , oslabiona zawroty glowy I dziwny bol gardla przechodzacy do ramion ?

Szanowna Pani, najprawdopodobniej infekcja/wychłodzenie organizmu, proszę dbać o odpowiednie nawodnienie. Jeśli sytuacja się powtórzy to proszę się udać do lekarza rodzinnego