Co mówi ten wynik badania nadgarstka?

Czy ktoś z Państwa mógłby mi odpowiedziec co mówi ten wynik badania?Badanie MR nadgarstka prawego wykonano w sekwencji SE, FSE, STIR w obrazach T1, T2 - zależnym, pd Fsat w płaszczyźnie poprzecznej, czołowej i strzałkowej. Stan po leczeniu operacyjnym choroby de Quervaina - artefakty pooperacyjne w okolicy podstawy kciuka; ścięgna przedziału I bez uchwytnych zmian, bez płynu w pochewkach ścięgnistych; niewielkie zmiany bliznowate w otoczeniu. Podwichnięcie grzbietowe końca dalszego k. łokciowej. Niewielka ilość płynu w st. promieniowo - łokciowym dalszym. Chrząstka trójkątna z niewielkim rozdarciem w części centralnej. Bez cech płynu w stawach śródnadgarstkowych, nadgarstkowo - śródręcznych, promieniowo - nadgarstkowym. Ścięgna mięśni zginaczy i prostowników prawidłowe, bez płynu w pochewkach ścięgnistych. Struktura kostna prawidłowa. Nerw pośrodkowy prawidłowy.

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie zbytnio pomóc, ponieważ wynik należy odnieść do stanu klinicznego