Co może być powodem braku łaknienia u 6-letniego dziecka?

Co moze byc powodem braku laknienia u 6 letniego dziecka corka pije tylko mleko i nic wiecej gdy bedoc noworodkiem wprowadzilam jej zupki z kawalkamk czegos to wymiotywala i tak jest do dzis. Co moze byc tego powodem? Jest ona dzieckiem nerwowym wszystko wocha budzi sie z krzykiem i rzuca z nerw tym co ma pod reko

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Warto jednak w tym momencie skontaktować się z pediatrą oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.