Co może być powodem cofających się jedynek?

cofajace sie jedynki w uzębieniu . to wina usemek czy braku 6 i 4 ?

Bez zbadania niemożliwa jest jednoznaczna odpowiedź na to pytanie, wady zgryzu mogą mieć wiele przyczyn, które należy rozpatrzyć dla każdego pacjenta indywidualnie. Wskazana byłaby u Pana konsultacja u ortodonty, który po zbadaniu i ewentualnym zleceniu dodatkowych badań (rtg) pomoże ustalić przyczynę problemu i zaplanować leczenie. Pozdrawiam