Co może być powodem kłucia pod prawym żebrem?

Dzien dobry.Od jakiegos czasu odczowam klocie pod prawym zebrem,nie jest to mocny dyskomfort ale jest raz bol jest minimalny,raz bol jest silniejszy. Dodam tez ze po prawej stronie mam jakby opuchniete jelito.czuje je pod reka,gdy to nacisne nie boli ani nic. Tydz temu mialem robione badania krwi dwa razy. Oraz USG wszytko oki mowia lekarze. A ja sie jednak martwie...co to moze byc ??

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli badania ma pan prawidłowe (mam tu na myśli głównie: ALT, AST, GGTP, bilirubinę całkowitą i bezpośrednią, morfologię krwi z rozmazem, INR) i wg lekarza nie wymaga pan dalszej diagnostyki i leczenia to ciężko z tym polemizować. Czasem niespecyficzne bóle brzucha mogą być spowodowane nieprawidłową dietą (błędy dietetyczne).