Co może być powodem mojego bólu kolana?

witam mam podobne schorzenie co niżej wpisany pacjent tylko mam problem w lewej i prawej nodze w lewej mam ból kolana tak bardzo dokuczliwy że łzy w oczach się pojawiają a jeśli chodzi o prawą nogę to inny temat nie mogę jej wyprostować jeśli chodzi o sen, problem jest jak w stanę boli ale jak sie rochodzę już nie pracuje po 12h i nie wiem czy to jest ważne pisząc tą wiadomość boli mie też miednica i dolny odcinek kręgosłupa , czy coś widać nic a nic nie chcę obarczać nikogo swoimi problemami moze ktoś z was wie jak uleczyć też ręce w poprzedniej pracy naderwałem obie nie byłem u lekarza bo myślałem że samo się stało samo się zagoi jak to napisać jak coś chce podnieść do tylko do pewnego momentu a dalej muszę podrzucić jak sztangista sztangę czy da to się naprawić i co musze zrobić czekam na odpowiedź z góry dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z reumatologiem oraz ortopedą. Pozdrawiam.