Dlaczego mam biegunki i wypadanie włosów?

Witam, od dłuższego czasu miewam biegunki- luźne stolce po posiłkach, najczesciej śniadaniu i obiedzie. Gdzie 10 minut po posiłku muszę się wypróżnić, w ciągu dnia 4-5 razy. Nie towarzyszą przy tym ból czy dyskomfort w brzuchy. Ponadto zauważyłem, że wypadają mi w większej ilości włosy oraz mam suchą i czerwoną skórę na kostach u rąk jak również wysypkę na barkach i udach. Robiłem badania tsh, ft3 i ft4 są w normie. Co może być powodem dolegliwości oraz do kogo się skierować z problemem. Dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 2 miesiące temu

AspaT

AspAT czyli aminotransferaza asparaginianowa ? czyli enzymy wątrobowe. Dowiedz się jakie są normy AspAT, gdzie występuje i o czym może świadczyć wzrost tego enzymu w organizmie.

Witam,w opisanych objawach wymagana jest diagnostyka laboratoryjna oraz obrazowa. Konsultacja gastrologa oraz dermatologa ze względu na wysypkę.

Gdyby okazało się długie oczekiwanie na wizytę do gastrologa i dermatologa wskazana wizy6ta do lekarza rodzinnego który również może zlecić diagnostykę oraz zaleci leczenie.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty