Co może być powodem wzdęć z lewej strony jamy brzusznej?

co może być powodem wzdęć z lewej strony jamy brzusznej. zjadlem kilka żelków po których czułem dyskomfort. Chciałem się trochę "wyczyścic" więc wziąłem korzeń rzewienia no i się zaczęło-wzdecia, . Co robić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Może Pan zastosować leki przeciwdziałające wzdęciom, np. Espumisan. Jeśli dolegliwości się nasilą lub pojawią dodatkowe objawy należy zgłosić się do internisty.