Co może być przyczyną bólu głowy i brzucha u 11-letniej córki?

Witam, cztery dni temu 11 letnia córka będąc w szkole poczuła się źle, zakręciło jej się w głowie, po czym poczuła silne mdłości, jednak nie zwymiotowała. Po tym twierdziła że czuje co jakiś czas lekki, choć uciążliwy ból głowy w części nad czołem z przodu i bóle brzucha. Od tamtej pory objawy lekkiego bólu głowy i brzucha pojawiają się codziennie i trwają czasem kilka godzin, po czym ustępują. Co może być tego przyczyną? Córka zawsze była okazem zdrowia. Innych objawów brak.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie dolegliwości dziecka z pediatrą - który po zbadaniu dziecka skieruje go na dalsze badania. Pozdrawiam.