Co może być przyczyną bólu podniebienia?

Dzień dobry, od dzisiejszego popołudnia zmagam się z bólem w podniebieniu. Po sprawdzeniu w lustrze zauważyłem taką "linię", trochę zaczerwienioną, odchodzącą od zębów (łopatek) na samym środku, aż do takiego miejsca (oznaczyłem żółtą strzałką), w którym pojawił się mocny ból i stale się zwiększa. https://images89.fotosik.pl/120/189cafd63d539a5amed.jpg Póki co próbowałem sobie poradzić, używając żelu Dezaftan, następnie płucząc jamę ustną rumiankiem, a na samym końcu biorąc Cholinex do ssania oraz Apap. Ból jednak wciąż się nasila. Co to może być i jak sobie z tym poradzić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się do stomatologa aby to obejrzał oraz wdrożył odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.