Co może być przyczyną krwawiących ranek w nosie?
Od miesiaca mam klopot z nosem. Najpierw przy pochylaniu glowy ciekla mi zolta woda. Rtg zatok nic nie wykazal. Potem woda zanikla a pojawila sie krew. Laryngolog stwierdzil ze pekaja mi naczynia krwionosne na wew scianie nosa gdyz mam przesuszona sluzowke. Krew nie jest z zatok tylko z poczatku nosa. Mam tez krzywa przegrode i stad ten klopot. Przepisal masc Rinopanteina aby smarowac i nawilzac. Jednak mijaja 4 dni a klopot nie mija. Co moze byc przyczna takich krwawiacych ranek? Co moge zrobic aby przestalo krwawic?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Wskazania do zabiegu leczenia zatok
Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.
Szanowna Pani, przychylam się do opinii laryngologa, proszę dłużej stosować maść, aby pojawiły się efekty