Co może być przyczyną opuchnięcia górnej wargi?

Dzień dobry, wczoraj wieczorem na lewej stronie górnej wargi pojawiła się ogromna opuchlizna. Usta są twarde w tym miejscu. Od 3 dni przed pojawieniem się opuchlizny mocno gorączkuje (38- 39 st. Celsjusza). Czego to może być przyczyna? Jak sobie z tym poradzić lub do jakiego lekarza się udać?

może być to wynikiem infekcji/uczulenia/urazu, proszę udać się do lekarza rodzinnego