Co może być przyczyną ostrego bólu w nadbrzuszu?

Witam serdecznie miałam przewlekłe kamiczne zapalenie pęcherzyka żółciowego.Ponad dwa tygodnie temu został pęcherzyk usunięty laparoskopowo .Zrobiłam badania ponieważ miałam ostry ból w nadbrzuszu niewiem może to był zołądek oto moje wyniki alat -127 aspat -206 amylaza -207 biliburina całkowita -16 ggtp- 438 lipaza -481 po dwóch dniach wyniki bilubirina 13 alat 221 aspat 88 amylaza 57 gamma ggtp 337 lipaza 23 i jeszcze raz mialam na drugi dzien robione wyniki bilubiryna 15 alat 166 aspat 68 fosfataza zasadowa 170 ggtp 427 .Bardzo proszę o odpowiedz co jest tego przyczyną ponieważ nikt nie wie czy może to być cos z przewodem wspólnym poniewaz przy operacji był naciek zapalny nie wiem co mam robic boję się zapalenia trzustki. pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem i wykonać USG jamy brzusznej.