Co może być przyczyną porannego swędzenia skóry pod pachami?

Witam, co może być przyczyną swędzenia skóry pod pachami rano. Nie jest to bardzo dokuczliwe ale mnie martwi.

Może być wiele przyczyn, w tym podrażnienia, alergia. Do oceny przyczyny potrzeba obejrzenia swędzącej okolicy, zebrania wywiadu odnośnie Pani stanu zdrowia. Proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam.