Co może być przyczyną rozregulowania się okresu?

Witam jestem jescze dziewica bylam u lekarza tylko raz nie zbadal mnie dokladnie bo powiedział ze moja blona jest zbyt gruba i nie da rady a moim probleme jest to ze zazwyczej mialam regularny okres a od jakiehos czasu moj okres zaczyna sie 3 dni wczesniej albo 3 dni pozniej czy to moze byc cos powaznego? Czy różnica 3 dni to normalne?

tak się zdarza, szczególnie podczas silnego stresu bądź choroby, warto też wykluczyć zaburzenia hormonalne