Co może być przyczyną silnego bólu głowy?

Witajcie. Od ponad 2 miesięcy walczę z bólem głowy. W tym okresie i przed norm nie chorowałem i nie byłem przeziębiony. Myślałem ze to zatoki dlatego udałem się do lekarza, który to wykluczył. Najbardziej boli mnie rano, a podczas schylania czuje ze za chwile odlecę. Silny ból na lewej skroni, oczodole i lewym płacie czołowym. Nie pomaga żaden lek przeciw bólowy w różnych dawkach. Liczę na odpowiedz Mężczyzna 20 lat

Szanowny Panie należy wykonać badania obrazowe aby coś konkretnego stwierdzić. Na podstawie samych objawów może być to trudne