Co może być przyczyną silnego bólu głowy w okolicach skroni?

co moze byc przyczyna silnego bolu glowy w okolicach skroni oraz czubka glowy czasem w okolicach czola. w skroniach bol jest pulsujacy nasila sie przy pochylaniu tabletki przeciwbolowe nie pomagaja nawet ketonal lagodza silny bol ale przchodzi on w uciazliwy bol taki tepy.. czasem towarzysza temu bolowi wymioty. Bol glowy utrzymuje sie juz okolo tygodnia jak sobie z nim poradzic ? czym moze byc spowodowany ? mam 23 lata i na nic sie nie lecze i nie przyjmuje zadnych lekow

Milena Lubowicz

Przyczyny mogą być różne: migreny, zapalenie zatok czy bóle napięciowe. Jeżeli nie będzie poprawy proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam