Co może być przyczyną spadku TSH?

Mam niedoczynność tarczycy. TSH 1,400 W tej chwili badania wykazały że mam 0.941.Biorę euthyrox co 2 dzien 175 mg. Ostatnio bardzo bolą mnie nogi. Czy to może być przyczyna tego spadku TSH? Może zmienić dawkę aby podnieść poziom ? proszę o szybka odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Zarówno pierwszy jak i drugi wynik TSH są w normie. Nie jest to więc powodem bolących nóg.