Co może być przyczyną strzelania stawów?

Witam. Mam 18 lat. Od kilku lat strzelają mi stawy. Zaczęło się od jednego, później kolejne i cały czas coraz więcej. Strzelaniu czy też "przeskakiwaniu"po czasie zaczyna towarzyszyć ból. Czasami podczas aktywności fizycznej, czasami nawet podczas leżenia/siedzenia. Chirurg powiedział że "taka moja uroda". Jednak stawy (zazwyczaj nie wszystkie na raz, tylko jeden - raz cały nadgarstek, innym razem ramię, lub staw skokowy...) Moje pytanie, czy to jest "moja uroda" i muszę się przyzwyczaić do tego bólu? Czy jednak można coś zrobić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości bólowe są nasilone to radziłbym udanie się na konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam.