Co może być przyczyną takiego przewlekłego bólu w okolicach skroni i oka?

Dzień dobry. Już od około miesiąca praktycznie codziennie doskwiera mi (głownie) prawostronny ból głowy wyczuwalny w okolicach skroni i oka. Ból przez większość dni pojawia się i znika z paroma wyjątkami w których utrzymywał się cały dzień i był wybitnie uciążliwy. Gdy występował czasem doświadczałem lekkich zawrotów głowy np przy odwracaniu. Tabletki (paracetamol) raczej niewiele pomagały a w najgorszych dniach nie miały żadnego efektu. Dodam, że bóle głowy wcześniej były u mnie dość rzadkie i nie doskwiera mi stres czy depresja. Co może być przyczyną takiego przewlekłego bólu?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Najwyższy czas aby udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu/rodzinnego który zbierze od Pana dokładny wywiad wykona badanie fizykalne które wykaże nieprawidłowości aby móc zlecić odpowiednią diagnostykę obrazową TK głowy lub rezonans magnetyczny, badania laboratoryjne z krwi oraz nie wykluczona konsultacją odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam