Co może być przyczyną tych zmian w jamie ustnej?

Witam, od paru dni zauważyłem zmiany w jamie ustaniej a dokładnie taką jakby krostkę, owrzodzenie na bocznej stronie języka, która boli przy jedzeniu (https://zapodaj.net/ef82c05eefa6b.jpg.html). Towarzyszy temu biały nalot i czerwone krostki na końcu języka. Zacząłem stosować Aphtin i wydaje mi się że trochę pomogło. Czy ktoś jest w stanie napisać mi co może byc przyczyną tego wszystkiego? Z góry dziękuję.

Szanowny Panie, nie analizujemy zdjęć przez internet, proszę udać się do lekarza rodzinnego