Co może być przyczyną uczucia ciepła w głowie?

Witam kobieta 35 lat od 2 tygodni czuje ciepło w glowie i plecy mnie bolą po lewej stronie bardziej przy łopatkach byłam u lekarza przepisał leki ale nie pomagaja . Miałam przeswieltenie odcina szyjnego i mam małe zwyrodnienie. Jakie badanie mam jeszcze zrobic bo nie wiem od czego te ciepło w głowie

Witam, z dodatkowych badań można wykonać TK głowy, proszę to omówić z lekarzem prowadzącym