Co może być przyczyną wiercenia się dziecka w nocy?

Witam bardzo serdecznie! Jestem szczęśliwą matka rocznego synka. Naszym problemem w ostatnim czasie jest to, że budzi ok. 1 w nocy i przewraca się z boku na bok, raczkuje będąc w półśnie, a nawet czasem popłakuje. Synek śpi w łóżeczku i nawet, gdy biorę go do swojego łóżka, żeby go utulić, sytuacja jest taka sama. Czasem to trwa kilka godzin. Czy przyczyną może być ząbkowanie? Czy problem może tkwić zupełnie w innym miejscu? Dziękuję za wszelkie sugestie.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie:)

Zachowanie maluszka może niepokoić i dlatego proszę porozmawiać o tym z pediatrą oraz poprosić o konsultację neurologiczną, aby wykluczyć podłoże medyczne. Czasem wystarczy zmienić dietę malca albo zmniejszyć temperaturę pomieszczenia, a sytuacja ulega ustabilizowaniu:)

Pozdrawiam