Co może być przyczyną wycieku z piersi i mdłości?

Stosunek odbyłam 7 listopada, okres dostałam 10 listopada. Później dostałam 8 grudnia, ale ten był inny niż zawsze, bardziej skąpy... robiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Później 2 testy beta hcg. Pierwszy wynik 0,5 m/ul, nastepny po tygodniu 0,4. Wszystko wskazuje na brak ciąży, ale występują wszystkie jej objawy: powiększone piersi, brzuszek też rośnie, mdłości, a i jeszcze z piersi leci lekko biały płyn. Nie wiem, co o tym myśleć

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani objawy, biorąc pod uwagę negatywne wyniki testów ciążowych, wskazują najpewniej na zaburzenia hormonalne (np. hiperprolatynemię). Radzę udać się do ginekologa, który zleci badania z krwi i pomoże znaleźć dokładną przyczynę Pani objawów.

Pozdrawiam serdecznie!