Co może dolegać mojej 70-letniej mamie?

U mojej 70 letniej mamy wyszły złe badania krwi. LEUKOCYTY-16,7 Erytrocyty 3.72 Hemoglobina 6.3 hematokryt ,315 plytyki krwi 628 GRA% 77.4 LIM 3.4 GRA G/L 12.9 MPV 5.0 OB 125 ASPAT 140 Kreatynina 59 Alat 23 e GRF 88 TSH 0.320. Pozostałe parametry w normie. Ponadto mama kaszle, skarży się na silny ból kręgosłupa w okolicy prawej łopatki nie ma apetytu, jest wychudzona i ma zawroty głowy. Zdarzało jej się upaść na ulicy. Co jej morze dolegać? Do jakiego lekarza się z nią udać?

Szanowna Pani, przyczyn może być wiele, szczególnie że nieprawidłowe wyniki dotyczą różnych narządów, proszę pilnie udać się z mamą do lekarza rodzinnego