Co może mi dolegać w 37. tygodniu ciąży?

jestem w ciazy 37tydz a na USG bobas brzuszek ma na 34 tydz, hipotrofia nie zostala stwierdzona. od paru miesiecy sie utrzymuje ten stan. co moze dolegac? jakie badania wykonac? brak witamin? stres odbil na plodzie? prosze o wnioski i wskazowki . biore eutoryx 50 kazdego dnia. niedoczynnosc tarczycy czy to powod moze byc ?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani pozostałych wymiarów dziecka. Jak została oceniona główka, przepływy, długość kości udowej? Usg jest badaniem dość szacunkowym. Natomiast skoro ginekolog nie stwierdził hipotrofii i jego zdaniem nic się nie dzieje, chyba nie ma dużego powodu do niepokoju. Nie każde dziecko przyrasta tak samo. Niedoczynność tarczycy nie powoduje małego brzuszka.