Co może oznaczać ból brzucha i brak miesiączki?

Witam. Od 4 tygodni spóźnia mi się okres i mam mocne bóle brzucha. Robiłam badania Beta Hcg i wyszedł negatywnie. Robiłam też badania na tarczyce-wyszły ok. Lekarz zalecił mi się zapisać do ginekologa. Lecz wizyta najszybciej za 2 tyg. Skąd ten ból brzucha i brak miesiączki?

Na te pytania najprędzej odpowie ginekolog podczas wizyty. Przyczyn może być wiele, potrzeba więcej informacji. Pozdrawiam.