Co może oznaczać ból brzucha i pleców oraz mdłości?

Witam,od około 2 tyg zaczął mnie boleć brzuch z niewiadomych powodów do tego dochodzą mdłości. Po ostatniej miesiączce zaczęły się pojawiać bóle pleców (jakbym miała dostać okres,zawsze tak mam,w czy to może być powodem hemoroidów ? Mam je dobre chyba z pol roku,stosowałam maści ,czopki i nic... już nawet zapomniałam potem i nich i nagle zaczęły się krew na papierze i w kiblu, 5-7 razy dziennie się wypróżniam. A jutro zdaje mature. Pozdrawiam!

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie tego określić. Proszę udać się do ginekologa