Co może oznaczać ból brzucha po lewej stronie?

Witam, mam ogromny problem, delikatny ból brzucha po lewej stronie , bez względu czy zjem czy nie ból raz jest raz go nie ma. Do tego dochodzą odbarwione stolce, raz intensywny zapach raz nie, śluzu raczej brak krwi brak, raz się spłukują dobrze raz trochę gorzej. Często niestrawiony tłuszcz widoczny w postaci kropelek tłuszczu po wypróżnieniu. Podjęte leczenie xifaxanem 7 dni 2x2 bez większych efektów(jest lepiej ale problem się utrzymuje). Doszedł ból pleców ale mam z nimi problemy więc może nie mięc związku ale może też mieć z tymi objawami. Zrobione badania USG jamy brzusznej wszystko ok, TK wszystko ok, z krwi amylaza,lipaza,glukoza,magnez,wapń,żelazo, bilirubina bezpośrednia i całkowita, GGTP, mocznik,LDH,ASPAT,ALAT,fofataza alkaliczna,CEA wszystko ok. W morfologii jedyne odchyły to LYM% 47,2 norma 20-40, NEU% 41,1 norma od 50-70, EOS% 6,1 norma 0,5-5,0. Gastroskopia robiona pół roku temu lekkie zapalenie błony śluzowej które przeszło. Nie mam pojęcia jakie podjąc dalej kroki i jakie badania zrobić. Raczej stawiam na na trzustkę bo ból podczas leżenia w tym miejscu się zwiększa, wszystkie wyniki jednak są w normie więc co mogę zrobić jeszcze Lub co z doświadczenia Państwu się wydaje. Proszę o pomoc

Pana problem jest bez wątpienia skomplikowany. Do postawienia diagnozy potrzeba dokładnie zerwanego wywiadu (czas występowania bólu, jego charakter), badania lekarskiego, rzetelnego przeanalizowania wyników badań dodatkowych. Osobiście jako następny krok poleciłabym badanie kału, kolonoskopię i wizytę u doświadczonego chirurga. Pozdrawiam.