Co może oznaczać ból dłoni po zabiegu prawego nadgarstka?

witam, jestem ponad 3 miesiace po zabiegu prawego nadgarstka, palce nie dretwieją, ale jest okropny ból dłoni przy samym nadgarstku, mały palec jest jakby zblokowany a przy prostowaniu boli, zwykłe krojenie nożem sprawia problem , czy to normalne i czy to minie ? pozdrawiam

Szanowna Pani, szkoda ze nie napisała Pani co to był za zabieg. Być może doszło do podrażnienia nerwu bądź zapalenia ścięgna