Co może oznaczać ból gardła i mięśni, brak apetytu oraz częstomocz po stosunku?

Witam po 4 dniach od kontaktu seksualnego zacząłem sie dziwnie czuć po 5 bol gardła lekki, bóle mięśni które juz kilka dni się utrzymują zgaga brak apetytu po jedzeniu odbija się, brak kondycji w 4-5 dni czestomocz czy to HIV czy po prostu stres od czytania tego wszystkiego? Brak gorączki i innych zmian

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, aby objawy zakażenia HIV pojawiły się już po 4 dniach. Najpewniej jest to zwykła infekcja wirusowa.