Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać ból i dyskomfort pod kolanem?

Witam, Podczas przykucniecia przy wiązania butów przy próbie wstania odczułam silny ból i jakby coś przeskoczylo w kolanie, pod nim, ból też mięśnia . Po wstaniu po chwili ból ustąpił i podczas chodzenia nie czuję dyskomfortu. Pod kolanem jest lekkie zgrubienie takie jakby galarerowate, opuchniecie ? Na drugi dzień czułam lekki dyskomfort podczas siadania i jakby ból od zewnętrznej strony . Przy dotykaniu właśnie trochę boli pod kolanem wyżej na udzie . Jak się uciska. Samo kolano nie jest jakoś opuchnięte , chodzić mogę. Problem jest przy kucaniu. Ze względu na wagę mam przeciazone kolana. Jakie zalecenia co do ćwiczeń, ograniczenia ruchu, środków np maści. Przeczytałam że może to być torbiel Bakera. Jest szansa na ustapienie samoistne ?
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania

Witam. Jeśli te dolegliwości przybierałyby na sile to proszę udać się na konsultacje ortopedyczną który wykona USG stawu kolanowego. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy