Co może oznaczać ból i pieczenie po zabiegu przepukliny pachwinowej?

Witam, jestem 4 dni po zabiegu przepukliny pachwinowej z założeniem siatki. Rana goi się super lecz nie mogę chodzić w miejscu siatki odczuwam ból pieczenie i rwanie gdy chodze, jak się położę czuję pulsowanie czy to normalne.

Lek. Paweł Szadkowski

Ciągnięcie, dyskomfort, czy ból w pierwszych dniach po zabiegów jest normalne. W razie bardzo nasilonych dolegliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym (chirurgiem).