Co może oznaczać ból kostki?

Witam od wczoraj pobolewamnie lewa kostka ból nie jest silny ale jednak ból jest, kostka wygląda jakby kość wystawiła nie ma żadnego obrzęku boli przy zginaniu w zewnętrzna stronę stopy chrupie gdy zginął nawet delikatnie do środka. Przy chodzeniu nie boli bardzo jak stopa leży nie ruchomo to boli bardziej niż jak chodzę, widać różnice między kostkami. Co to może być i co mam zrobić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wizytę u ortopedy. Po zbadaniu oraz dodatkowych badaniach ustali on prawdopodbnie przyczynę tego bólu. Pozdrawiam.