Co może oznaczać ból lewej nogi w kostce?

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu boli mnie lewa noga w kostce po wewnętrznej stronie i ból idzie w górę po wewnętrznej stronie nogi mam uczucie jakby łapał mnie skurcz. Czasem ból tl trwa krótko a czasem cały dzień. Nie mam innych objawów i nie miałam żadnego urazu.

Do postawienia diagnozy potrzeba większej ilości informacji i badania. Możliwe jednak uszkodzenie w obrębie mięśnia lub więzadła? Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.