Co może oznaczać ból lewej piersi i pod pachą?

Witam, zauważyłam że odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne (prawie 3 miesiace) okolo 10 dni przed miesiączka (krawieniem z odstawienia) pojawia mi się bol lewej piersi i pod pachą. Boli mocniej jak dotykam. Druga piers prawie w ogóle mnie nie boli, głównie ta lewa. Czym 5o może być spowodowane? Ginekolog miesiąc temu na badaniu palpacyjnym nie stwierdził nic poważnego. Przed stosowaniem antykoncepcji nie mialam takich bólów. Proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponowna konsultację z ginekologiem, który przepisał Pani antykoncepcję. Pozdrawiam.