Co może oznaczać ból mięśni po wizycie w solarium?

Witam. Chciałabym się dowiedziec czy wizyta w solarium na 6 minut mi zaszkodziła aż na tyle że bolą mnie mięśnie i kości przypominające zakwasy.? Na plecach mam duże znamię a konkretnie pieprzyka wypełnionego krwią, przed wejściem posmarowalam kremem z filtrem 50 i zalepilam lepcem. Czy to jest przyczyną?

Lek. Paweł Szadkowski

Wizyta w solarium nie powinna w żaden sposób wpłynąć na ból mięśni i kości. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania.